NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it. Learn more

I understand

W dniach 15-16 kwietnia 2015 r. odbyło się XI Forum Zootechniczno – Weterynaryjne „Systemy udojowe – wady i zalety”. Konferencja poświęcona była pamięci wybitnego specjalisty hodowli bydła profesora dr hab. Antoniego Kaczmarka.  Spotkanie odbywało się w nowoczesnym budynku Biocentrum należącym do Uniwersytetu Przyrodniczego.

Firma BASKO była jednym ze sponsorów XI Forum. W czasie przerw prezentowaliśmy sprzęt oraz produkty do produkcji bydła. Dużym zainteresowaniem cieszył się sprzęt do wlewów dożwaczowych tzw. Drenching Mobile Set, który doskonale sprawdza sie w gospodarstwach o wysokiej wydajności mlecznej, dzięki któremu hodowca może uniknąć wielu problemów związanych z okresem poporodowym krów jak i problemów występujących u cieląt. Preparaty Bovera, produkowane przez firmę BASKO,  stosowane do drenchingu to doskonałe mieszanki paszowe regulujące trawienie i przemianę materii.

Lekarzy weterynarii zainteresował bardzo sprzęt do laparoskopowej fiksacji trawieńca Dr. Fritza. Urządzenie to ułatwia przeprowadzenie zabiegu, jak również pozwala na wykonanie go w stosunkowo krótkim czasie.

XI Forum Zootechniczno – Weterynaryjne odwiedziło wielu uczestników.