NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it. Learn more

I understand

 

Kompetencje

„BASKO – Quality for Vets and Animals”
Firma BASKO została założona w 1995 roku przez dra Aleksandra Skorackiego, wieloletniego praktyka w zakresie trzody chlewnej oraz bydła. Dr Aleksander Skoracki praktykował zarówno na terenie Niemiec jak i Polski stosując i kierując się zawsze zasadą „Best practice” w weterynarii. Od początku celem firmy dra A. Skorackiego jest oferowanie lekarzom weterynarii oraz producentom zwierząt gospodarskich narzędzi ułatwiających ich pracę i najlepiej sprawdzających się w praktyce.
Nasza oferta obejmuje zarówno produkty weterynaryjne czołowych producentów jak i sprzęt dla lekarzy weterynarii oraz producentów zwierząt własnej produkcji jednorazowego oraz wielokrotnego użytku. Kształtując nasz asortyment kierujemy się różnymi kryteriami, jednak najważniejsze z nich to łatwość zastosowania sprzętu w praktyce oraz odpowiedni stosunek ceny i jakości. Z tego powodu oferowane przez nas produkty, niezależnie czy jednorazowe probówko strzykawki, czy zestaw do drenchingu, każdy produkt jest wielokrotnie testowany przez praktyków w terenie, aby w ten sposób zagwarantować Państwu najwyższą jakość oraz zadowolenie z pracy z naszymi produktami.

Misja i wizja Basko

BASKO – Quality for Vets and Animals
Misją naszej firmy jest dostarczanie rozwiązań ułatwiających codzienną pracę lekarzy weterynarii oraz osób profesjonalnie zajmujących się produkcją zwierzęcą, aby w ten sposób zwiększyć ich satysfakcję z codziennej pracy ze zwierzętami.
Dając profesjonalistom, pracującymi ze zwierzętami, sprzęt wypróbowany i najlepiej sprawdzający się w praktyce, chcemy przyczynić się do podniesienia jakości i komfortu ich pracy, dbając jednocześnie o polepszenie zdrowia i dobrostanu zwierząt, nad którymi sprawują opiekę.